pondělí 8. prosince 2014

Páté narozeniny Innuenda přinesly nezapomenutelnou atmosféru

Pavel Novák
Oslava pátých narozenin baru byla ve velkém stylu. Zatímco jazzové duo hrálo tu nejlepší barovou muziku, hosté degustovali speciálně jen pro tento večer připravené drinky spárované s malým občerstvením. A především naším hostům, z nichž mnozí jsou již i našimi přáteli, vděčíme za jedinečnou atmosféru, které byl tento večer bar plný až k prasknutí. Moc děkujeme!

Naše maličkosti a něžné polovičky
Pět let je vážně dlouhá doba a protože celé čtyři předchozí roky jsem rekapituloval v loňském zápisku o čtvrtých narozeninách, dnes bych rád věnoval pár následujících řádků právě poslednímu roku. Jestliže první léta byla drsná, plná učení a spousty nečekaných překvapení, poslední rok bych především ve znamení dotažení všemožných detailů, které vidíme především my sami.

Celé narozeninové menu
Vypilovali jsme zcela nové koktejlové menu, které je navržené ve stylu herbáře, což ještě více umocňuje pocit něčeho tajného, nelegálního, máte-li si z něj vybrat drink. Opět jsme se přesvědčili, že méně je někdy více, a tak z úplně původních asi 80 drinků, přes 27 z minulého menu jsme se v tomto novém dostali na číslo 16 a slyšíme na to od vás samou chválu. Nejlépe to vystihl jeden náš stálý host, který po prolistování tohoto nového menu konstatoval: "V minulém jsem si nemohl vybrat, ale v tomto novém bych si dal všechny." Efekt jistě umocňuje to, že vše to jsou naše vlastní originální koktejly a u každého drinku je vyobrazena bylinka či ovoce, kterou obsahuje.

Drink Sexy Cucumber a košíček s lososovým paté a okurkou
Za celý rok jsme uspořádali desítky řízených rumových degustací a spoustu z vás tak naučili milovat rum. Zároveň jsme odstartovali i novou ginovou degustaci, díky níž bychom vám rádi představili rozmanitý svět ginu a jeho pohnutou a velice zajímavou historii. Také jsme pro vás připravili některé degustace přímo s jejich ambasadory a to s ginem Beefeater a whisky Jameson.

milí hosté a již i přátelé
A také jsme se účastnili prestižních barmanských soutěžích. Zde se musíme znovu pochlubit obrovským úspěchem, kdy se naši barmani a majitelé Roman a Pavel kvalifikovali se svými drinky až do českého finále soutěže Diageo World Class mezi 15 nejlepších! Ostatně oba soutěžní drinky můžete najít v našem novém menu.

Zpěvačka nenechala nic náhodě
Byl to rok plný výzev a skvělých momentů jak pro nás, tak velmi doufáme i pro vás, naše milé hosty. Stále se i v tomto šestém roce budeme snažit, aby každá vaše návštěva u "nás doma" byla plná zážitků a prostě nezapomenutelná.

Děkujeme za přízeň. Bez vás by to prostě nešlo, to není klišé, to je fakt.

0 komentářů:

Okomentovat

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib